Küpsiste poliitika

1. MIS ON KÜPSISED?

Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse teie arvutisse või seadmesse, kui te külastate mõnda veebisaiti. See võimaldab mäletada teie tegevusi ja eelistusi (näiteks sisselogimine, keel, seadistused jms), et te ei peaks neid igakordselt uuesti sisestama, kui te külastate veebisaiti uuesti või kui te liigute ühelt lehelt teisele.

1.1. Tehniliselt vajalikud küpsised

Seda tüüpi küpsised on vajalikud, et tagada veebisaidi põhifunktsioonide toimimine. Ilma nendeta ei saa kasutada lehe olulisi osasid.

1.2. Funktsionaalsed küpsised

Seda tüüpi küpsiseid kasutatakse täiendava või erifunktsionaalsuse pakkumiseks, samuti võimaldavad need veebisaiti isikupärastada.

1.3. Analüütilised küpsised

Seda tüüpi küpsised võimaldavad koguda teavet veebisaidi külastajate ja veebisaidi kasutamise kohta. Need võimaldavad mõõta ja parandada veebisaidi toimimist. Teavet kogutakse mitteisikustatud kujul.

2. KÜPSISTE HALDAMINE

Te võite blokeerida küpsiseid, aktiveerides oma brauseris seaded, mis võimaldavad teil keelduda kõigi või osade küpsiste paigaldamisest. Kui te kasutate siiski oma brauseri seadeid kõigi küpsiste (sealhulgas tehniliselt vajalike ja funktsionaalsete küpsiste) blokeerimiseks, ei pruugi teil olla võimalik saada tervikuna või osaliselt ligipääsu meie veebisaidile või selle funktsioonidele.

Et küpsistest ja sellest, kuidas neid hallata või kustutada, rohkem teada saada, külasta aadresse www.allaboutcookies.org, www.youronlinechoices.com ja oma veebilehitseja “Abi” rubriiki.

3. MUUDATUSED KÜPSISTE POLIITIKAS

Jätame endale õiguse käesolevat küpsiste poliitikat igal ajal muuta. Muudetud küpsiste poliitika avaldatakse meie veebisaidil ning vajaduse korral teavitame muudatustest ka veebisaidil esiletõstetud teavituse kaudu.